Data wydarzenia: 29.07.2017 16:00 - 30.07.2017 00:00
Miejsce wydarzenia: Amfiteatr Miejski w Kisielicach

W Amfiteatrze Miejskim w Kisielicach odbędzie się Hip-Hop Kultura Festiwal 2017. Ciekawe i nowatorskie wydarzenie organizowane przez spoleczników lokalnych, młodych ludzi dla młodych ludzi odbędzie się 29 lipca.

„Hip-hop Kultura Festiwal” to świeży projekt i nowy punk na hip-hopowo – festiwalowej mapie Polski. Na skraju województwa warmińsko-mazurskiego, w polskiej stolicy wiatraków w Kisielicach będzie miał miejsce festiwal kultury hip-hopowej, który przypadnie do gustu każdemu prawdziwemu fanowi hip-hopu. Pierwsza edycja odbędzie się już 29 lipca w amfiteatrze miejskim w Kisielicach. Graffiti, Freestyle, Breakdance/Bboyng, Rap to wszystko będzie z myślą o Was, dla Was i z Wami. Nie zabraknie dobrych scratchy prosto z winyli, grubych bitów, soczystych punchy, artystycznych kresek na murach, kosmicznych tricków na macie, dobrych rymów i ognia na scenie. Więc już dziś zapiszcie sobie tą datę w kalendarzu i obierzcie kurs na HKF Kisielice.

Organizatorami festiwalu jest grupa ludzi, którzy wrośli w tę kulturę są w niej od zawsze. Celem wydarzenia jest promowanie kultury hip-hopu, ukazanie jej ze wszystkich stron i pokazanie z czego się ona składa. Jest to też szansa na spędzenie miło czasu w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach i realizowanie swoich pasji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.