Boisko przy basenie miejskim, w najbliższą sobotę, będzie należeć do tych dwóch Panów. Chyba każdy wie kto to Norbi i Stachursky! Zatem planujcie sobie sobotni wieczór!

Norbi

Karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel KOBIETY SĄ GORĄCE z debiutanckiej płyty SAMERTAJM od razu stał się hitem. Kolejne single SAMERTAJM(duet z Natalią Kukulską),BALLADA STUDENCKA czy POKRĘCIO SIĘ W GŁOWIE udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony, stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej FRYDERYK za najlepszą płytę taneczną, oraz DANCE MUSIC AWARDS przyznawaną przez DJ-ów, a także PLAYBOX, nagroda dziennikarzy radiowych. Rok 1998 to kolejne sukcesy. Singiel NIE ZACZEPIAJ MNIE z drugiej płyty NORBI2 spowodował że Norbi zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów tego zacnego festiwalu. Jesieni tego samego roku ukazał się utwór ROZKOŁYSZ SIĘ, a pod koniec roku na koncie artysty pojawia się kolejny PLAYBOX. W 1999 Norbi nagrywa kolejny album NORBI2000, na którym znalazły się eksperymentalne duety. Gwiazda RMF FM Marcin Jędrych, Szef muzyczny radia ZET i perkusista POPAŻONYCH KAWĄ Wojtek Jagielski, gwiazdy sportu Przemek Saleta, Tomek Iwan i Pioterk Świerczewski, gwiazdy TVP Maciek Orłoś i Marek Sierocki i jedyna gwiazda śpiewająca, ale za to jaka…Krzysztof Krawczyk. Czas na XXI wiek. Nowy czas, nowe brzmienie:)W 2001 roku na rynku muzycznym ukazuje się 4 album Norbiego NORBIhouse, zaśpiewany prawie w całości przez anglojęzycznych wykonawców. Do udziału w tym projekcie udało namówić się dwoje amerykanów: Deidra Jones(Michael Jackson, Randy Crawford, La Bouche)oraz T-One(Sasha)Ale największą gratką był udział Mousse T w piosence C’mon everybody. W 2003 roku Norbi przerabia hit Czerwonego Tulipana JEDYNE CO MAM TO ZUDZENIA, który z powodzeniem wykonuje na koncertach wrzucając go do swego repertuaru. W 2007 Wetfingers sięgają po KOBIETY SĄ GORĄCE. Remix hula po dyskotekach, a Norbi gra go zawsze jako intro na swoich występach. Rok 2010 to KULA SIĘ KRĘCI i bardzo zabawny klip z kuzynem z Mołdawii:))) W 2012 Norbi występuje w debiutanckim projekcie przyjaciół z formacji Coollers WIEM ŻE CIEBIE CHCĘ i wrzucając ten kawałek do repertuaru poszerza grono fanów. Rok 2014,to lato z piosenką LECĘ DO CIEBIE nagraną wspólnie z serbską kapelą Ice. A jesienią znowu Coolers, europejski gwiazdor muzyki dance Mario Bischin i Norbi w pieśni PRZYJACIELE. 13 kwietnia 2018 roku ukazuje się piąty Studyjny album zatytułowany NORBI 5, a promuje go singiel z Moniką Jarosińską „Zatańcz ostatni raz”.

więcej na http://www.norbi.com.pl/

Jacek Stachursky

Jacek Stachursky to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Laureat wielu nagród, wśród których najważniejszą jest Srebrny Słowik zdobyty na Sopot Festival 2006 utworem „Z każdym Twym oddechem”. W 2000, 2001 i 2002, 2007, 2010 roku wystąpił na Festiwalu w Opolu, gdzie został uhonorowany nagrodą SUPERJEDYNKI. W dotychczasowej karierze artysta wydał 9 płyt, ostatnia płyta „BOSKI PLAN” ukazała się jesienią 2012r. Biorąc pod uwagę fakt ogromnej popularności na koncerty artysty przychodzi tłumnie zróżnicowana wiekowo publiczność. Koncerty Jacka Stachursky’ego to niezapomniane przeżycieartystyczne, charakteryzujące się niezwykłą żywiołowością i gigantyczną dawką pozytywnej energii, to niepowtarzalne widowisko ze wspaniałą oprawą oświetleniową i wizualną. Dzięki powszechnie znanym przebojom takim jak: „Typ niepokorny”, „Zostańmy razem”, „Jesteś moim przeznaczeniem”, „Z każdym Twym oddechem”, a także utworom „Jedwab” i “Kocham Cię Kochanie Moje” w jego osobistej interpretacji i innym przebojom, Artysta zdobywa sympatię publiczności w każdym wieku a koncert zapada na długo w pamięci wszystkich uczestników.

stachursky1a