Tegoroczne święto miasta odbędzie się w dniach 10-11 czerwca. W programie dwudniowych uroczystości na szczególną uwagę zasługuje koncert Antka Smykiewicza.

Antek Smykiewicz - wokalista, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia. Laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalista 7 edycji programu Must Be The Music. Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Otrzymał status DIAMENTOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”! Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 30 MILIONÓW wyświetleń!

Koncert Antka Smykiewicza odbędzie się 11 czerwca (niedziela) o godz. 20.00.

Poza koncertem gwiazdy tegorocznych Dni Susza, w sobotni wieczór odbędzie się mini gala disco polo, na której wystąpią SOLEO i GESEK. Ponadto największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej zagra zespół GANG BANG z Warszawy a skoczne brzmienie reggae i ska zaprezentuje zespół REGGAESIDE.

Nie zabraknie także tradycyjnych już występów dzieci z gminnych szkół i przedszkoli.

Imprezami towarzyszącymi będą: Zunifikowane Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Kickboxingu oraz Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Susza.