Iławski Półmaraton La Rive to impreza biegowa dostępna dla każdego amatora/ki, który czuje się przygotowany do pokonania połówki królewskiego dystansu. Bieg jest w części rozgrywany w otulinie parku krajobrazowego. Start na moście między Małym a Dużym Jeziorakiem.

Trasa półmaratonu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jest zamknięta w jednej pętli. Druga część trasy prowadzi wzdłuż Jeziora Jeziorak. Szczególnie urokliwy wydaje się ostatni jej odcinek wzdłuż ciągów pieszo-rowerowych. Meta czeka na uczestników nad małym Jeziorakiem przy iławskim amfiteatrze.
Zapraszamy wszystkich biegających do odwiedzenia Iławy na początku września każdego roku. A miejscowych biegaczy/ki do jak najliczniejszego udziału w tej formie aktywności sportowej.

Bogata oferta nagród dla uczestników/czek to zaleta naszej imprezy.

Szczególnie cenna wydaje się niezauważona w regulaminie rywalizacja dotycząca kategorii rocznikowej K+M, w której każdy rywalizuje własną klasą (rocznikiem).
W sumie dziesiątki nagrodzonych finansowo zwycięzców może skorzystać z nagłego przypływu gotówki i wydać ja wg własnego uznania.

To jedyna w Polsce taka forma rywalizacji. Nie mylcie jej z kategoria wiekową.
Zapraszam w imieniu m. Iławy i sponsora tytularnego La Rive Parfums Cosmetics.
Dyrektor Iławskiego Pólmaratonu
Paweł Hofman

WIECEJ INFORMACJI - http://www.maraton-ilawa.pl

FORMULARZ REJESTRACJI ---- TUTAJ