Siatkarze CSiR Pałac Kamieniec zakończyli I rundę rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Ostatnim przeciwnikiem był SMS Ostróda. Mecz rozegrany został w niedzielę 2.12.2018r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22.

Podopieczni trenera Dawida Suskiego, który ponownie ze względu na obowiązki zawodowe nie mógł być na meczu, ulegli ostródzianom 1:3. Kibice zgromadzeni w reprezentacyjnej hali w Letniej Stolicy Warmii i Mazur oglądali ciekawe i dość wyrównane siatkarskie widowisko.
W drużynie gospodarzy wystąpiło 4 zawodników, którzy do niedawna reprezentowali barwy Pałacu: Mateusz Szymański, Szymon Macyra, Roman Rólkiewicz i Dawid Wiśniewski. W naszym zespole natomiast swoje debiuty zaliczyli: na środku bloku Iwo Myśliński (w przeszłości Osa Ząbrowo) i Tomasz Szulkowski jako drugi libero.
SMS Ostróda - CSiR Pałac Kamieniec 3:1 (25:21,25:21,22:25,26:24).
Składy:
SMS :J.Michalak, Szymański, Rólkiewicz, Macyra, Białek, Wiśniewski, Jezierski (Libero) oraz Krawczyk, Wróbel, Pleta, Orzechowski, Cieślak, Batyra. 
Trener: Michał Michalak (w przeszłości rozgrywający Bastenu - obecnie Pałac - Kamieniec). 
Pałac: Brzeziński, A.Suski, Cichocki, Olszewski, Kopaczel, Myśliński, Papierkiewicz (Libero) oraz Dziekoński, Szulkowski (Libero II). 
Kierownik drużyny: Piotr Zdzichowski 
Sędziowie: Marcin Walerzak oraz Tomasz Bałabański (obaj Olsztyn). 
Widzów: ok. 50.
Pałac Kamieniec zakończył rundę na przedostatnim 9 miejscu, odnosząc raptem 1 zwycięstwo, natomiast 8 razy musiał uznać wyższość przeciwników. W najbliższą niedzielę 9.12.2018r. zespół reprezentujący powiat iławski i Gminę Susz jednocześnie zainauguruje rewanżową rundę rozgrywek III ligi siatkarzy. Ostatni występ w 2018 roku drużyna z Kamieńca rozegra w Elblągu z miejscowym Health Revolution, z którym w Suszu w październiku przegrała 2:3. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16 w hali MOS przy ul. Kościuszki 77a (obok stadionu Olimpii).Paweł Kopaczel