W niedzielę 20 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora CSiR – rocznika 2006/2007. Gospodarzem turnieju byli CRSiW Młode Talenty Susz.

Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Ekipy podzielone zostały na dwie grupy pięciozespołowe, do kolejnej fazy przechodziły cztery zespoły, gdzie rywalizowały w ćwierćfinałach, żeby później rozegrać półfinały i mecze o miejsca.
Susz reprezentowany był przez trzy drużyny: dwie CRSiW Młode Talenty oraz Unię CSiR Susz. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni przez organizatorów gadżetami Gminy Susz, medalami oraz pucharami. Ponadto nagrody rzeczowe otrzymali najlepszy bramkarz, zawodnik oraz król strzelców turnieju. Nagrody wręczane były przez dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu – Pana Jarosława Piechotkę oraz dwóch trenerów CRSiW Młode Talenty – Jarosława Chodowca oraz Krzysztofa Furmańskiego.
---------------------------------------------------
WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH:
Młode Talenty I Susz – Wojtas II Prabuty 4-0
Młode Talenty II Susz – Wojtas I Prabuty 0-3
LAP Lubawa – Żuri Football Olsztyn 0-1
Unia CSiR Susz – Jedynka Pelplin 0-0
Młode Talenty I – Akademia Młodego Piłkarza Czerinin 1-0
KP Starogard Gdański – Młode Talenty II 2-0
Wojtas II Prabuty – Żuri Football Olsztyn 0-6
Wojtas I Prabuty – Jedynka Pelplin 0-0
AMP Czernin – LAP Lubawa 1-1
KP Starogard Gdański – Unia Susz 2-1
Żuri Football Olsztyn – Młode Talenty I 3-0
Jedynka Pelplin – Młode Talenty II 5-0
Wojtas II Prabuty – LAP Lubawa 0-2
Unia CSiR Susz – Wojtas I Prabuty 0-2
Żuri Football Olsztyn – AMP Czernin 1-1 
Jedynka Pelplin – KP Starogard Gdański 0-0
LAP Lubawa – Młode Talenty I 2-0
Młode Talenty II - Unia CSiR Susz 0-2
AMP Czernin – Wojtas II Prabuty 4-1
Wojtas I Prabuty – KP Starogard Gdański 3-1
----------------------------------------------------
TABELE:
GRUPA A:
1. Żuri Football Olsztyn 10 pkt.
2. LAP Lubawa 7 pkt.
3. Młode Talenty I Susz 6 pkt.
4. AMP Czernin 5 pkt.
5. Wojtas II Prabuty 0 pkt. 
GRUPA B:
1. Wojtas I Prabuty 10 pkt.
2. KP Starogard Gdański 7 pkt.
3. Jedynka Pelplin 6 pkt.
4. Unia CSiR Susz 4 pkt. 
5. Młode Talenty II 0 pkt.

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE:
Żuri Football Olsztyn – Unia CSiR Susz 0-0 (2-1 k.)
LAP Lubawa – Jedynka Pelplin 2-0
Młode Talenty I - KP Starogard Gdański 0-1
AMP Czernin – Wojtas I Prabuty 0-0 (2-0 k.)
MECZE PÓŁFINAŁOWE: 
Żuri Football Olsztyn – KP Starogard Gdański 0-2
LAP Lubawa – AMP Czernin 0-0 (2-1 k.)
MECZ O 9. MIEJSCE
Młode Talenty II – Wojtas Prabuty II 1-1 (2-3 k.)
MECZ O 7. MIEJSCE
Unia CSiR Susz – Młode Talenty I 0-2
MECZ O 5. MIEJSCE
Wojtas I Prabuty – Jedynka Pelplin 0-0 (1-0 k.)
MECZ O 3. MIEJSCE
KP Starogard Gdański – AMP Czernin 0-0 (2-1 k.)
FINAŁ:
Żuri Football Olsztyn – LAP Lubawa 0-1
-----------------------------------------------------
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. LAP Lubawa
2. Żuri Football Olsztyn
3. KP Starogard Gdański
4. Akademia Młodego Piłkarza Czernin
5. Wojtas I Prabuty 
6. Jedynka Pelplin
7. CRSiW Młode Talenty I Susz
8. Unia CSiR Susz 
9. Wojtas II Prabuty
10. CRSiW Młode Talenty II Susz

NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy bramkarz: Filip Kawiecki (Żuri Football Olsztyn)
Najlepszy zawodnik: Marcel Benz (Akademia Młodego Piłkarza Czernin)
Król Strzelców: Konrad Król (Wojtas I Prabuty)
------------------------------------------------------
Składy trzech najlepszych zespołu turnieju oraz suskich zespołów:
LAP Lubawa: Julek Senkowski, Filip Fafiński, Dawid Kuczyński, Maciej Kolasa, Kacper Kruszewski, Patryk Kowalkowski, Antek Biczkowski, Mateusz Ornowski, Błażej Chyrzyński.
Żuri Football Olsztyn: Filip Kawiecki, Wohciech Dzida, Kacper Gnat, Adam Brejnak, Bartosz Opieczyński, Dawid Ostrowski, Damian Głodkowski, Alex Kryński, Filip Herwiet, Szymon Głowacki.
KP Starogard Gdański: Jakub Kuśnierz, Grzegorz Legawski, Paweł Brzustewicz, Konrad Karpiński, Nikodem Sobecki, Alan Krużycki, Dawid Fojut, Tymon Skolimowski, Szymon Śliwa, Dawid Mąkosa.
Unia CSiR Susz: Michał Derybowski, Wojciech Olszewski, Maciej Ruszkiewicz, Bartosz Kołecki, Mateusz Krumrej, Damian Stróż, Oliwier Malinowski, Filip Białek, Ignacy Lewandowski, Paulina Justa, Adam Nowakowski.
CRSiW Młode Talenty I Susz: Bartosz Stańczyk, Łukasz Gałkowski, Michał Paliński, Cezary Dobrzański, Tadek Sobucki, Konrad Furmański, Hubert Pułka, Jakub Fiedorowicz, Paweł Czepek.
CRSiW Młode Talenty II Susz: Szymon Lewandowski, Kacper Gajer, Kacper Ochlak, Damian Kowalski, Maciej Sieciński, Adam Zaremba, Szymon Grzebienik, Mariusz Meller, Bartosz Kozikowski, Maciej Sadowski, Mateusz Traczyk.