Pierwszy zespół IV ligi Rolimpex GKS Wikielec na sztucznej płycie w Iławie rozpoczął przygotowania do ligowego sezonu. Zajęcia prowadził trener Wojciech Tarnowski. Trenowało 14 zawodników pozostali nieobecni byli usprawiedliwieni.

Pierwszy zespół IV ligi Rolimpex GKS Wikielec na sztucznej płycie w Iławie rozpoczął przygotowania do ligowego sezonu. Zajęcia prowadził trener Wojciech Tarnowski. Trenowało 14 zawodników pozostali nieobecni  byli usprawiedliwieni. Na pierwszym spotkaniu trener Wojciech Tarnowski powiedział - ,,Liga rozpocznie się w połowie marca. Mamy więc trochę czasu na przygotowania. Od przyszłego tygodnia ruszymy już pełną parą wtedy wykonamy cała zaplanowaną pracę. Mamy zaplanowane kilka spotkań sparingowych z silnymi rywalami. W ostatniej chwili wypadł nam sparing z Motorem Lubawa ale już szukamy następnego zespołu.  Będą wzmocnienia zespołu, myślę o piłkarzach z trzeciej ligi. W tej chwili nie mogę podać konkretnych nazwisk ale ci zawodnicy już wkrótce dołączą do zespołu z Wikielca. Ekipa Rolimpexu Wikielec musi być silna by sobie poradziła w III lidze. Rola beniaminka jak widać jest bardzo ciężka. Widać po tym że zespół na poziomie trzeciej ligi musi być bardzo silny. Ta liga jest bardzo mocna to jest inna bajka jak była w ubiegłym sezonie. Różnica jest ogromna i to jest widoczne analizując tabelę ligowa.

Zespół z Wikielca będzie trenował  będą zajęcia na hali treningi na sztucznej trawie, planowany jest obóz dochodzeniowy. W tym roku nie wyjedzie na zimowy obóz.

Obecni na pierwszym treningu:

Krystian Lewandowski, Filip Francuz, Paweł Sagan, Błażej Turowski, Adrian Płoski, Paweł Alancewicz,  Adam Kołakowski, Kamil Tomczyk, Jacek Malanowski, Piotr Piceluk, Piotr Kacperek, Remigiusz Sobociński, Maciej Waląg, Paweł Łukasik. Zabrakło z różnych przyczyn kilku zawodników z szerokiej kadry Wikielca.