Ślusarz to fachowiec, który potrafi dorobić klucze, optymalnie zabezpieczyć drzwi, ale i w razie konieczności awaryjnie je otworzyć. Jeśli więc dzwonisz po pogotowie zamkowe, ponieważ masz problem z otworzeniem samochodu czy mieszkania, to właśnie ślusarz pospieszy Ci z pomocą.

Kiedy do ślusarza?

Wbrew pozorom usługi ślusarskie nie ograniczają się jedynie do niwelowania awarii zamkowych czy dorabiania kluczy, w razie ich zgubienia czy kradzieży. Ślusarz to przede wszystkim bardzo dobry doradca i ekspert od zabezpieczeń. Jego porady są więc bardzo cenne, zwłaszcza przy wyborze odpowiedniego zamka iskutecznych zabezpieczeń do drzwi.

To sprawdzony fachowiec od zamków, dlatego warto z jego wiedzy korzystać, zwłaszcza jeśli szukasz solidnych drzwi antywłamaniowych, mających chronić prywatny majątek czy firmowe mienie. Ślusarz podpowie, które mechanizmy będą dla Ciebie odpowiednie, czy np. zalecane przez firmę budowlaną drzwi, rzeczywiście się sprawdzą, jako antywłamaniowe, a przede wszystkim zapewni fachowy serwis, profesjonalnie montując wszystkie zamki.

Ślusarz na telefon – czyli co dla Ciebie zrobi pogotowie zamkowe?

Jeśli zdarzy Ci się zgubić klucze od domu, albo zatrzasnąć kluczyki wewnątrz pojazdu, to nie wpadaj w panikę, nie próbuj wybijać szyby, czy podważać zamka śrubokrętem. O wiele profesjonalniej i szybciej każdy zamek otworzy właśnie ślusarz. Eksperci pracujący w pogotowiu zamkowym, dysponują odpowiednimi narzędziami, między innymi do lock – pickingu, by legalnie i skutecznie wybawić Cię z tego typu kłopotów. Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodów wymaga bowiem odpowiedniego doświadczenia, inaczej można uszkodzić zamek, a nawet całe drzwi. Jeśli awaria przytrafiła Ci się w godzinach nocnych czy w dzień wolny od pracy, to dzwoń na całodobowe pogotowie ślusarskie, gdzie uzyskasz pomoc niezależnie od pory, w której dzwonisz. 

Czym zajmuje się ślusarz?

Z pewnością więc z pomocą ślusarza:

  • - dorobisz klucze,
  • - wykonasz montaż zamka antywłamaniowego,
  • - awaryjnie otworzysz drzwi do własnego mieszkania.

Profesjonalne pogotowie zamkowe wesprze Cię również w innych sytuacjach, takich jak:

  • awaryjne otwieranie samochodu, niezależnie od marki pojazdu, jak i miejsca zdarzenia,
  • wymiana zamków w drzwiach,
  • - awaryjne otwieranie sejfów,
  • - awaryjne otwieranie skrzynek pocztowych.

W tych wszystkich sytuacjach, dla własnego bezpieczeństwa, a także eliminowania niepotrzebnych wydatków, warto wezwać na miejsce awarii profesjonalistę, czyli ślusarza.