Data wydarzenia: 20.10.2018 12:00 - 21.10.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Kinoteatr Pasja Iława ( parking)

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu. Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata już 20 i 21 października.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów.

Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Iławy.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu. 

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Iławie.

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami. 

Data: 20 i 21 października
Godziny: sobota 12-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: Kinoteatr – parking
Wstęp bezpłatny.