Data wydarzenia: 13.06.2018 17:00 - 13.06.2018 20:00
Miejsce wydarzenia: Port środlądowy w Iławie

4 dni, 4 blogi, najdłuższe jezioro w Polsce - to hasło przyświeca akcji #BlogerzyNadJeziorakiem, która będzie realizowana w dniach od 10 do 13 czerwca na terenie powiatu iławskiego. W tym czasie autorzy blogów podróżniczych The Adamant Wanderer, LosWiaheros.pl - Podróżuj, odkrywaj, inspiruj., Życie Jest Piękne oraz nadia vs. the world pokazywać będą Jeziorak i okolice z własnej perspektywy. Tymczasem już teraz zapraszamy na otwarte spotkanie z blogerami, które odbędzie się 13 czerwca w sali konferencyjnej portu.

Nad Jeziorakiem pojawią się Ula Fiedorowicz, autorka bloga The Adamant Wanderer, Anna Nadia Bandura, autorka bloga nadia vs. the world, Alicja Rapsiewicz i Andrzej Budnik z bloga LosWiaheros.pl - Podróżuj, odkrywaj, inspiruj. oraz Michał Maj z Życie Jest Piękne.

Blogerzy przez cztery dni przygotowywać będą koncepcje autorskich tras turystycznych, dostosowanych do tematyki, która najbardziej ich interesuje i do potrzeb gości, którzy odwiedzają okolice Jezioraka. Opowiedzą o regionie z kilku różnych perspektyw, odpowiadając na pytania, gdzie się zatrzymać, gdzie zjeść, jakie miejsca odwiedzić i jak najlepiej wypocząć.

 13 czerwca odbędzie się spotkanie podsumowujące akcję. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp na nie jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.