ilawa.dlawas.info » Katalog firm » Motoryzacja » Myjnie

ID firmy: 20363

Myjnia ręczna GoldWash24 - Kraków

Profesjonalna myjnia samochodowa Gold Wash 24 to oferta skierowana do kontrahentów z Krakowa i całej okolicy|Pełna profesjonalizmu myjnia samochodowa Gold Wash 24 to propozycja dla posiadaczy samochodów z Krakowa oraz okolicy|Myjnia samochodowa Gold Wash 24 kieruje swoją ofertę do kontrahentów z Krakowa oraz całego rejonu}.

Nasza strona:
goldwash24.pl

To naturalnie dzięki dużemu doświadczeniu wszystkie czynności wykonujemy zawsze ekspresowo, precyzyjnie i dogłębnie. Profesjonalnie czyścimy wnętrza wozów, a również zajmujemy się praniem tapicerki, mebli, dywanów oraz wykładzin. Proponujemy też sztampowe czyszczenie wozów z zewnątrz oraz udostępniamy też usługę woskowania.
Absorbujemy się sprzątaniem i myciem zarówno samochodów osobowych jak też autokarów. Jako eksperci oferujemy przystępne na każdą kieszeń ceny, a też zapewniamy wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę. Stale bazujemy na wypróbowanych i bezpiecznych środkach czystości i preparatach. Polecamy własne profesjonalne usługi i zachęcamy do nawiązywania z nami kontaktu.


Zapraszamy do kontaktu: goldwash24.pl - Kraków