Odpowiedzi znajdziesz w Raporcie o stanie Gminy Miejskiej Iława za 2019 r. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dokument był w przystępnej formie graficznej i opisowej. Zawarto w nim zwięzły opis informacji w istotnych obszarach funkcjonowania naszego miasta.

Burmistrz Dawid Kopaczewski: Zachęcam wszystkich mieszkańców oraz zainteresowane osoby do zapoznania się z Raportem. W odróżnieniu od dokumentu za 2018 r. został on przygotowany w sposób bardziej przyjazny dla czytelnika. Skupiliśmy się na tym, aby Raport był bardziej atrakcyjny graficznie, stąd duża ilość wykresów i infografik. Odchudziliśmy też jego objętość tak, aby dokument skupiał się na najważniejszych aspektach życia w Iławie, a jednocześnie nie był nużący i niezrozumiały. W trosce o środowisko naturalne zrezygnowaliśmy z druku Raportu i jest on dostępny jedynie w wersji elektronicznej.

Mieszkańcy Iławy mogą wziąć udział w debacie nad Raportem podczas sesjo Rady Miejskiej zaplanowanej na 20 lipca br. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z Informacją o zasadach zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie.

Pliki do pobrania: