Konsorcjum: Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur, Zdzisław Wierzbowski Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane, Grzegorz Wierzbowski PPHU Bioterm stworzyło fantastyczne i wyjątkowe miejsce dla wielu osób. Rodzinne Centrum Integracyjne to niespotykane w skali kraju miejsce integracji dzieci, młodzieży i dorosłych.

W Hullo będzie można odbyć lot w kosmos, eksplorować świat  i wszechświat za pomocą najnowszych technologii. One dają nam nieograniczone możliwości nauki w ciekawy, chwilami zaskakujący sposób. Oprócz nauki Hullo to także rozrywka- dla najmłodszych na dużej, pięknej sali do zabaw oraz placu zabaw, dla nieco starszych przygotowaliśmy miasteczko ruchu drogowego, dronarium, pokój laserowy, aktywności na ściankach wspinaczkowych, gry i zabawy w przestrzeni VR, jazdę na quadach i segway’ach, trening na siłowniach, w pełnowymiarowej Sali sportowej czy też Sali do squasha. W wolnej chwili będzie można odpocząć w kawiarni, aby nabrać sił przed kolejnymi atrakcjami.

Zapraszamy na dni otwarte, w samym środku wakacji, 17-18 lipca, wskakujemy do świata Hullo i oddajemy się fantastycznej przygodzie.